prodej, montáž a servis sekčních
garážových a průmyslových vrat,
příslušenství, pohonů a nakládací techniky

Sekční garážová vrata RSD01 a RSD02 (vrata na míru)

  • při vývoji vrat RSD01 Hybrid byly aplikovány veškeré zkušenosti s výrobou garážových vrat. Jsou použity nejspolehlivější mechanismy a ověřené součástky. Od ostatních vrat se liší plynulejším chodem, pevnější konstrukcí a vyšší životností. Vrata jsou dodávány s mechanismem tažných pružin
  • sekční vrata RSD02 jsou určena k instalaci do větších garážových otvorů s větší výškou nadpraží (vzdálenost od horní části otvoru ke stropu) a pro časté používání během dne. Vrata jsou vyvážena torzními pružinami a uzpůsobeny větší zátěži.
  • prosklení – je vyrobeno ze speciálních hliníkových profilů, které zajišťuje stejnou stabilitu jako standardní panely z ocele a polyuretanu. Prosklené panely lze libovolně kombinovat se standardními. V nabídce máme vrata celoprosklená a kombinovaná. Prosklené panely lze použít jak u modelu RSD01, tak i u RSD02.
  • integrované dveře – vrata lze dodat se zabudovanými dveřmi a zajistit tak, dodatečný vstup do místnosti bez nutnosti otevírat celá vrata. Pro zachování vzduchotěsnosti a tepelné izolace je po obvodu integrovaných dveří použito dvojité těsnění.
  • boční garážové dveře – mají stejný vzhled jako garážová vrata.

DRUHY SEKČNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT

RSD01

Vrata s mechanismem tažných pružin

RSD02

Vrata s mechanismem torzních pružin