prodej, montáž a servis sekčních
garážových a průmyslových vrat,
příslušenství, pohonů a nakládací techniky

Průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata vyrábí společnost DoorHan Česká republika na moderních automatizovaných linkách z komponentů z vysoce kvalitních a ekologicky šetrných materiálů dodávaných od předních světových dodavatelů. Díky široké škále barev a designů mohou sekční průmyslová vrata splnit veškerá očekávání.

DRUHY PRŮMYSLOVÝCH VRAT

Sekční průmyslová vrata ISD01 jsou ideálním řešením pro průmyslové objekty. Robustní konstrukce kování je vyvinuta pro velká traťová křídla a mechanismus bez problému snese intenzivní provoz. Životnost torzních pružin je standardně 25 000 cyklů otevření a zavření. Sekční průmyslová vrata jsou vyrobena ze sendvičových panelů (ocel-polykarbonát-ocel), což zajišťuje vysokou tepelnou izolaci a maximální bezpečnost. 

Sekční průmyslová vrata ISD02 umožňují vložení panoramatických panelů do drátového křídla. Panoramatické panely jsou vyplněny nárazuvzdorným polykarbonátem. Sekční průmyslová vrata ISD02 mohou být vyrobena jako celoprosklená nebo v kombinaci prosklení a standardních sendvičových panelů. Prosklená vrata zajišťují vyšší světlo uvnitř místnosti i přehled o dění venku, což přispívá k plynulému provozu ve vytížených prostorech.

Jedinečný design vrat zajišťuje vysokou kapacitu provozu a zároveň minimalizuje tepelné ztráty. Vysokorychlostní vrata DoorHan se samočinně opravují, což znamená, že pokud dveřní závěsy vyjedou z dráhy (např. v případě nárazu vysokozdvižným vozíkem), systém automaticky zavede závěs zpět do vodící lišty při dalším cyklu.