prodej, montáž a servis sekčních
garážových a průmyslových vrat,
příslušenství, pohonů a nakládací techniky

Sekční garážová vrata RSD01, RSD02 a RSD01 DIY

Sekční garážová vrata RSD01 jsou určena speciálně pro garáže s nevelkým nadpražím a ostěním. Systém vyvážení křídla vrat  (tažné pružiny) se instaluje k ostění stavebního otvoru. Instalace do otvorů o rozměrech šířky od 2000 do 3500 mm a výšky od 1800 do 2840 mm. Minimální výška nadpraží 85 mm bez pohonu a 125 mm s pohonem. Minimální ostění 85 mm na obě strany.

Sekční garážová vrata RSD02 mohou být instalována v budovách s různou konstrukcí nadpraží a stropu, protože mají širokou škálu typů zdvihu. K vyrovnání křídla vrat se využívá systém torzních pružin, který se montuje k nadpraží. Vrata se instalují do stavebních otvorů o rozměrech šířky od 1500 do 6000 mm, minimální ostění 100 mm, nadpraží bez pohonu 150 mm, nadpraží s pohonem 150 mm a obsahují bezpečnostní mechanismus proti prasknutí pružiny.
 
Integrované dveře – sekční garážová vrata RSD01 a vrata RSD02 mohou být vybaveny integrovanými dveřmi a zajistit tak dostatečný vstup do místnosti bez nutnosti otevírání celých vrat. Pro zachování vzduchotěsnosti a tepelné izolace je po obvodu integrovaných dveří použito dvojité těsnění. Integrované dveře disponují:
  • vestavěným samozavíračem
  • úhlem otevírání 90°
  • stabilní barvou zárubně – stříbrnou
  • vestavěným magnetickým detektorem otevření dveří
  • fixací otevřených dveří

Boční garážové dveře – mají stejný vzhled jako garážová vrata, vše v jednom designu.

Prosklená vrata – prosklené panely lze použít jak u modelu RSD01, tak i u RSD02. V nabídce jsou standardně vrata celoprosklená a kombinovaná. Prosklené panely lze libovolně kombinovat se standardními.

Sekční garážová vrata RDSO1 DIY jsou vyráběny v 75 variantách – 5 barev x 15 nejžádanějších rozměrů.

 
 

DRUHY GARÁŽOVÝCH VRAT